روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۴/۲۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 205
  • 416
  • 1,296,596
فـوت مبهـم دانشجوی پزشکی

چند روز گذشته یکی از دانشجویان پزشکی دانشگاه جندی شاپور اهواز که ساکن یکی از خوابگاه‌های این دانشگاه بود، فوت کرد. رویدادی که هنوز از علت وقوع آن اطلاعی در دست نیست.
این دانشجو که «محمدسعید. م» نام داشت، دانشجوی ورودی ۹۲ رشته پزشکی بود. این توضیحاتی است که فرهاد حمزه‌لویی، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور در اختیار خبرنگاران گذارده و در ادامه افزوده: «علت مرگ این دانشجو توسط پزشکی قانونی در دست بررسی است.»
حمزه‌لویی در تشریح ماجرا گفته: «حوالی ساعت ۱۰ صبح چند روز گذشته خبر فوت این دانشجو توسط مسئول شیفت خوابگاه به مسئولین دانشگاه رسید و مراتب سریعاً به مرکز فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ اطلاع داده شد. پس از حضور سریع مرکز فوریت‌های پزشکی و تأیید فوت مشارالیه، با پلیس تماس گرفته شد و با حضور مدیر حراست، معاون فرهنگی دانشجویی، مدیر امور دانشجویی و سایر کادر امور خوابگاه‌ها توسط پلیس صورت‌جلسه تهیه و جنازه به پزشکی قانونی انتقال داده شد.»
اینکه چگونه مسئول خوابگاه از فوت این دانشجو مطلع شده، مرحوم در اتاقی انفرادی سکونت داشته یا فرد یا افرادی با وی هم اتاقی بوده‌اند، متوفی سابقه بیماری یا ناراحتی داشته یا خیر و…، تنها بخشی از ابهاماتی است که بی پاسخ مانده است.
ابهاماتی که با توجه به فوت این دانشجو در خوابگاه، پاسخ داده نشدن به آن‌ها ممکن است زمینه ساز شکل گیری شایعات فراوان شود.

فوت مبهم دانشجوی پزشکی دانشگاه جندی شاپور در خوابگاه
رئیس دانشگاه تسلیت گفت
متن پیام تسلیت دکتر ایرج نظری رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به این شرح است:
خبر ناگوار درگذشت دانشجوی عزیز آقای محمدسعید محمدی دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز ورودی ۹۲ رشته پزشکی موجب اندوه و تأثر گردید.
اینجانب ضمن تسلیت به دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی اهواز، خانواده محترم ایشان، از درگاه خداوند منان برای آن مرحوم طلب مغفرت و علو درجات و برای بازماندگان صبر و بردباری مسألت دارم.
روحش شاد، یادش گرامی

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز