فوتبــــال درانتظار بازگشت شکوه به سکوهای یادگار

سکوهای ورزشگاه یادگار امام تبریز مدت ها است شکوه گذشته راندارد و هواداران کمی به استقبال بازی های تیم شان می روند.
به گزارش “ورزش‌سه”، تراکتورسازی وقتی در خرداد ماه سال ۱۳۸۸ موفق شد با هدایت فراز کمالوند و با بهره گیری از بازیکنان جوان و جویای نام در آن زمان راهی لیگ برتر شود، بیش از هر چیز با هواداران پرشمارش شناخته شد. تراکتوری ها که در تمام مسابقات برای حمایت از تیم شان سکوهای ورزشگاه یادگار امام تبریز را پر می کردند، به پرشورها معروف شدند و این لقب برایشان ماند. تیم تحت امر فراز کمالوند در دو سال ابتدایی حضور در لیگ برتر با نمایش های خوب توانسته بود انتظارات را برآورده کند و هواداران نیز از شرایط تیم شان راضی بودند. همان عملکرد خوب بود که فراز کمالوند نزد تراکتوری ها محبوبیت خاصی کسب کرد.
حالابا گذشت سال ها ازآن روزها تراکتورسازی شرایط خوبی ندارد. سرخپوشان تبریزی این روزها با هدایت ارطغرول ساغلام نتایج بسیار ضعیفی کسب کرده اند و نکته مهم این است که هواداران نیز استقبال زیادی از مسابقات تیم خود نمی کنند.
فوتبال ایران چندین سال است در حسرت پر شدن ورزشگاه یادگار امام تبریز مانده و با ادامه شرایط کنونی بعید است هواداران دوران خوب گذشته را تکرار کنند. به نظر می رسد مسئولان تراکتورسازی باید فکری به حال این تیم کنند تا هواداران بار دیگر برای حضور در ورزشگاه و تکرار روزهای قبل رغبت پیدا کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از