روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 695
  • 1,087
  • 1,361,694
فیروزیان سرپرست سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز شد

استاندار آذربایجان شرقی با صدور حکمی شمس الله فیروزیان را به سمت سرپرست سازمان توسعه و عمران عون بن علی شهرداری تبریز منصوب کرد.
به گزارش شهریار، جلسه معارفه مدیرعامل سازمان با حضور مدیر کل امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری آذربایجانشرقی علیخانی، مسئولین و پرسنل سازمان برگزار و شمس الله فیروزیان به عنوان سرپرست مدیرعامل سازمان عون بن علی منصوب شد.
علیخانی مدیر کل امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری آذربایجانشرقی ضمن آرزوی توفیق به مدیرعامل جدید سازمان گفت این مراسم جهت ابلاغ حکم استاندار و شروع بکار آقای فیروزیان انجام گرفت، بزودی مراسم تودیع با حضور مسئولین ، همکاران صفی و ستادی برگزار و از زحمات برزگر جلالی مدیرعامل قبلی سازمان تقدیر بعمل خواهد آمد.
گفتنی است شمس الله فیروزیان قبلا شهردار منطقه ۶ تبریز بود و مدیرعاملی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز، شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه همچنین مدیرعاملی و معاون اداری و مالی چندین منطقه و سازمان شهرداری تبریز را در رزومه کاری خود دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز