روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
فیفا سرمربی تیم ملی مکزیک را نقره‌داغ کرد

خوان کارلوس اوسوریو سرمربی تیم ملی مکزیک به دلیل اعتراض به داور مسابقه در جریان دیدار رده‌بندی جام کنفدراسیون‌ها برابر پرتغال شش جلسه از همراهی تیمش محروم شد.
این محرومیت باعث خواهد شد که این سرمربی صاحب نام مکزیکی رقابت‌های گلدگاپ را از دست بدهد؛ رقابت‌هایی که از امروز آغاز خواهد شد. در روز نخست آمریکا باید برابر السالوادور قرار بگیرد.
فیفا در تشریح محرومیت این سرمربی نوشته است: اوسوریو در جریان دیدار رده‌بندی جام کنفدراسیون‌ها به داور مسابقه توهین کرد که همین باعث شد داور عربستانی او را از کنار زمین اخراج کند. بعد از بررسی این صحنه متوجه شدیم نیاز است تا اقدام بیشتری صورت گیرد و به همین خاطر او را شش جلسه محروم کردیم.رقابت‌های گلدگاپ (جام ملت‌های آمریکای مرکزی) در حالی در کشور آمریکا برگزار خواهد شد که مکزیک مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها محسوب می‌شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز