روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 421
  • 882
  • 994,334
فیلم « شیــــواتیر » در تدارک اکـــران

فیلم «شیواتیر» که در تدارک اکران عمومی است، به افسانه آرش کمانگیر براساس منظومه «آرش» پرداخته است.
مراسم اکران خصوصی فیلم «شیواتیر» به نویسندگی و کارگردانی هیلا صدیقی با حضور چهره‌های سینمایی، ادبی و فرهنگی همچون میلاد صدرعاملی، تیناپاکروان، مهندس حسابی،کوروش قاضی مراد،سعیده قدس، هوشیار خیام، احمدمسجدجامعی، مصطفی بادکوبهای، علی فومنی، بیداد خراسانی، اعضای انجمن امیرکبیر، افراز، بنیاد نیشابور، انجمن دوستی ایران و تاجیکستان برگزار شد.
تولید این چکامه‌خوانی سینمایی که به افسانه آرش کمانگیر براساس منظومه «آرش» سیاوش کسرایی پرداخته است، از سال ۹۳ آغاز شده و به زودی اکران عمومی خواهد داشت.
بر اساس افسانه ها، آرش یکی از اسطوره‌های ایرانیان است که جان خود را در تیر کرده و علاوه بر اینکه مرز ایران و توران را مشخص کرده ایران را از خشکسالی و جنگ نجات داده است.
ایمان ارجمندی، شینا صدیقی، پارسا شرف الاسلامی از بازیگران این کار و نیما حسندوست تدوینگر، محمد مهدی گورندگی آهنگساز، کیوان معتمدی فیلمبردار ، ارش اقا بیگ مدیر جلوه های ویژه علیرضا چیتگرها هلی شات و پریسا قاسمی کورئوگرافر از عوامل این فیلم هستند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز