روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 136
  • 700
  • 1,332,076
قاتلی که از بیمارستان گریخت

چهار تبهکار که برای فراری دادن یک قاتل از بیمارستانی در انگلیس همکاری کرده بودند، پس از گذشت یک هفته در عملیات تعقیب و گریز پلیسی شناسایی و دستگیر شدندبه گزارش منابع خبری، این عملیات دستگیری در منطقه «دورست» انگلیس انجام شد و پلیس پس از شناسایی چهار تبهکارکه سواربرخودرو بودند، با شلیک به لاستیک‌ها، آنها را متوقف کرد.
سخنگوی پلیس با اعلام اینکه در عملیات تعقیب و گریز هیچ کس آسیب ندیده گفت: «در حال حاضر ۴ متهم تحت بازجویی هستند و امیدواریم بتوانیم از طریق آنها سرنخ دستگیری قاتل فراری را به دست آوریم.» والمسلی که هفته گذشته با همدستی ۴ نفر موفق به فرار از بیمارستان شده بود، به اتهام قتل مردی ۳۳ ساله در سال ۲۰۱۴ به حبس ابد محکوم شده بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز