روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 336
  • 659
  • 1,437,897
قاتل خاشقجی بخشیده شد

القحطانی متهم به قتل خاشقچی مشمول عفو صوری ملک سلمان بن عبدالعزیز قرار گرفت ، وی که مشاور سابق دیوان پادشاهی سعودی بود به کارش بازگشت.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، فعال توییتری سعودی معروف به مجتهد که اطلاعات زیادی از مسائل پشت پرده آل سعود دارد در تازه ترین توییت خود از ادامه فعالیت سعود القحطانی مشاور سابق دیوان پادشاهی عربستان در زمینه های مختلف کاری خبر داد.
به گزارش پایگاه اینترنتی النشره لبنان، مجتهد در توییتی تاکید کرد القحطانی همچنان به کار خود در زمینه نظارت بر فعالیت های توئیتری و رسانه ای ادامه می دهد .همچنین سرپرستی و نظارت بر وزارت خارجه، اطلاعات و دیگر عرصه ها را دنبال می کند. وی خاطرنشان کرد: ”القحطانی مشمول عفو صوری ملک سلمان بن عبدالعزیز شده است و در حال حاضر از چند حساب کاربری در توئیتر از جمله حساب ”منذر آل الشیخ مبارک“ استفاده می کند“.
گفتنی است دستگاه قضایی ترکیه برای احمد عسیری معاون سابق سازمان اطلاعات عربستان و سعود القحطانی مشاور سابق ولیعهد عربستان، در پی جنایت قتل خاشقجی روزنامه نگار سعودی در کنسولگری سعودی در استانبول قرار بازداشت صادر کرد.
دادستانی ترکیه عسیری و القحطانی را به قتل عمد با روش های وحشیانه یا از طریق شکنجه وبرنامه ریزی قبلی متهم کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز