روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 20
  • 841
  • 1,328,753
قاتل معلم سراوانی دستگیر شد

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش یگان‌های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس، فردی که به دلیل اختلافات خانوادگی، معلمی را در شهرستان سراوان با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، دستگیر شد.
سردار حسین رحیمی گفت: در پی قتل مسلحانه معلمی در شهرستان سراوان در تاریخ پنجم اسفند ماه سال جاری بررسی موضوع به طور ویژه توسط کارآگاهان پلیس آغاز شد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: کاراگاهان پلیس پس از وقوع این قتل با پایش های میدانی، سرنخ‌هایی از اختلافات قومی و خانوادگی در وقوع این قتل به دست آوردند و در ساعات اولیه هویت قاتل فراری را که از بستگان مقتول بوده شناسایی کردند.
وی افزود: قاتل دارای سوابق کیفری از جمله اعتیاد به موادمخدر و سرقت بوده است.
رحیمی بیان کرد: به دنبال اقدامات فنی و اشراف یگان‌های اطلاعاتی پلیس، تمام محل‌های تردد احتمالی این قاتل مسلح به طور نامحسوس تحت نظر قرار گرفت و در منزلی در حاشیه شهرستان سراوان به همراه فردی که در اختفای وی همکاری داشته بود، در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: متهم در تحقیقات تخصصی کاراگاهان پلیس به انجام قتل این معلم اعتراف و انگیزه خود از قتل را اختلافات خانوادگی با مقتول بیان کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز