روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 452
  • 769
  • 1,387,454
قانون صدور گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت لازم‌الاجراست

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر لازم‌الجرا بودن قانون صدور گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت، گفت: ممانعت ناجا تنها سبب افزایش تخلفات رانندگی می‌شود.
سلمان خدادادی اظهار داشت: قانون مصوب صدور گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت به جهت تایید شورای نگهبان و مصوب مجلس لازم‌الجراست، ابهامات مطرح از سوی ناجا هم مانع اجرای قانون نیست.
وی تصریح کرد: صدور گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت حق اجتماعی است که قانونگذار برای عده‌ای قائل شده است، در این قانون تاکید شده افراد با داشتن ۱۸ سال سن می‌توانند گواهینامه دریافت کنند لذا شرطی مبنی بر ارائه کارت پایان خدمت وجود ندارد.
وی افزود: عدم اجرای این قانون قطعا معضلات دیگری را ایجاد خواهد کرد که ضمن گرفتار کردن مردم، دستگاه های اجرایی هم با مشکل روبه‌رو می کند، ممانعت ناجا از اجرای این قانون تنها سبب افزایش رانندگی بدون گواهینامه شده، لذا آمار تصادفات، آسیب‌ها و حواشی چنین حوادثی هم افزایش می‌یابد.
وی تاکید کرد: اخذ گواهینامه رانندگی حق طبیعی افراد است، قانونگذار نیز موانع بر سر راه این حق را از میان برداشته، البته بررسی عدم اجرای قانون نیز در دستور کار کمیسیون اجتماعی است، ار این رو امیدواریم ناجا همکاری لازم را داشته باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز