روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,018
  • بازدید دیروز: 1,264
  • کل بازدید ها: 843,230
قاچاق موادمخدر از مسیر دریای عمان و خلیج‌فارس

معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از رشد ۱۲ درصدی کشفیات موادمخدر در ۷ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: با انسداد مرزها قاچاق از دریا بیشتر شده و امسال کشفیات از بوشهر افزایش یافته است.
اسدالله هادی‌نژاد با حضو در غرفه ایسنا در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها به اعلام آخرین آمار کشفیات موادمخدر پرداخت و اظهار کرد: در هفت ماهه امسال ۴۶۳ تن و ۵۹۹ کیلوگرم موادمخدر کشف شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۲ درصد رشد را نشان می‌دهد.
وی افزود: تریاک، حشیش، هروئین و شیشه به ترتیب در صدر کشفیات قرار دارند.
معاون ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه بیشترین کشفیات به ترتیب مربوط به استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، یزد و خراسان جنوبی است، درباره قاچاق از مبادی دریایی نیز گفت: هرچه روند انسداد نوار مرز شرقی را تکمیل می‌کنیم، حرکت مواد از دریا افزایش می‌یابد گفت: انسداد ۱۵۰ تا ۱۶۰ کیلومتر از مرز ایران تا پاکستان در دست تکمیل است و شاهد هستیم قاچاق مواد به سمت دریای عمان و خلیج فارس سوق یافته است.
هادی نژاد افزود: در سال جاری کشفیات در بودجه نیز به همین دلیل افزایش یافته که عمدتا از مسیر دریا است.
معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با موادمخدر در پاسخ به پرسشی درباره میزان کشفیات ماده مخدر گل گفت: آماری از کشفیات گل به صورت منحصری نداریم زیرا از خانواده حشیش‌ به شمار می‌رود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز