روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 188
  • 814
  • 1,335,924
قتل برادر زن به‌خاطر شیشه عطر

این جنایت حدود دو سال پیش در خیابان ابوسعید تهران رخ داد و پسر جوانی به‌نام حمید ۲۴ ساله با خونریزی شدید به بیمارستان منتقل شد اما ساعتی بعد جان سپرد و ضارب که در همان لحظات اولیه خود را به پلیس معرفی کرده بود تحت بازجویی قرار گرفت.
وی گفت: «برادر زنم به خودش ادکلن می‌زد که به خاطر فرزند شیر خواره‌ام از او خواستم این کار را انجام ندهد چون برای بچه ضرر داشت. ولی او ناراحت شد و شیشه ادکلن را پرت کرد که به همین خاطر با همسرم به مشاجره پرداختیم. از طرف دیگر مادر زنم در تماس تلفنی مرا به همین علت سرزنش کرد. در حالی که با همسرم مشاجره داشتم برادر زنم از راه رسید و با هم درگیر شدیم. اما در جریان درگیری نمی‌دانم چه شد که با چاقوی میوه خوری او را زخمی کردم اما اصلاً قصد کشتنش را نداشتم.»
با اعتراف‌های مرد جوان محاکمه وی به اتهام قتل عمد در شعبه چهارم دادگاه کیفری به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور قاضی محمود کیخوا -مستشار دادگاه- تشکیل جلسه داد.
در آغاز جلسه اولیای دم خواستار قصاص دامادشان شدند.
در ادامه متهم پای میز محاکمه ایستاد و در دفاع از خود گفت: «من عصبانی بودم آنقدر با هم گلاویز شده بودیم که اختیار از کف داده بودم اما قسم می‌خورم که هیچ انگیزه‌ای برای قتل برادر زنم نداشتم.»
در پایان محاکمه، قضات پایان جلسه را اعلام کردند و وارد شور شدند تا درباره متهم به قتل تصمیم بگیرند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز