روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 813
  • 1,001
  • 1,358,970
قتل خواهر خوانده ۶ ساله به خاطر حسادت

پسر ۱۷ ساله که به خاطر حسادت، خواهرخوانده خود را کشته بود ، ساعتی بعد از جنایت دستگیر شد.پلیس اصفهان در جریان جنایتی هولناک در خیابان هفتون قرار گرفتند. ماموران کلانتری ۱۷ با حضور در محل ، با جسد دختری شش ساله رو به رو شدند که با ضربه های چاقو به قتل رسیده بود.تحقیقات نشان داد ، دختر خردسال در نبود اعضای خانواده اش به قتل رسیده است. آثار ورود به زور یا سرقت در خانه دیده نشد که این موضوع نشان داد، قاتل فردی آشنا بوده که با انگیزه انتقامجویی مرتکب قتل شده بود.کارآگاهان در تحقیق از خانواده دختر بچه دریافتند ، همزمان با قتل پسر ۱۷ ساله خانواده به نام امیر ناپدید شده است. امیر و دختر شش ساله خواهر و برادر ناتنی بودند و پسر نوجوان به خواهرخوانده اش و رفتار خانواده با او حسادت می کرد.با افشای این موضوع ، احتمال قتل توسط پسر نوجوان مطرح شد و مشخصات او در اختیار گشت های پلیس قرار گرفت. چند ساعت پس از این جنایت، ماموران پلیس مستقر در ترمینال کاوه اصفهان، به رفتار پسری نوجوان مشکوک شده و او را زیر نظر گرفتند. پسر نوجوان قصد خرید بلیت داشت و مدارکی همراه نداشت.
دریافتند پسر نوجوان، همان متهم به قتل تحت تعقیب پلیس است. امیر دستگیر شد و پس از انتقال به پلیس آگاهی به ارتکاب جنایت اعتراف کرد و گفت: خانواده‌ام به من توجهی نمیکردند و همه محبت آنها برای خواهر خوانده ام بود. همین رفتار آنها باعث شد تصمیم به انتقام بگیرم. با او درگیر شده و گلویش را فشار دادم. وقتی بی حال روی زمین افتاد ،چاقویی برداشته و به او ضربه زدم. وقتی به خودم آمدم او را کشته بودم. از خانه فرار کردم و به ترمینال کاوه رفتم که در آنجا دستگیر شدم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز