روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 337
  • 849
  • 1,360,249
قتل در شب خواستگاری خواهر

پسر جوان که در جریان برگزاری مراسم خواستگاری وبه دنبال درگیری با یکی ازساکنان محله‌ای در تهران، پسرجوانی را ازپا درآورده بود در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.
در حدود دو سال پیش در جریان یک مراسم خواستگاری سر و صدای چندپسر جوان در محله نظام آباد تهران باعث شد پدر عروس به کوچه برود تا ببیند چه اتفاقی افتاده است. او با دیدن درگیری چند جوان از آنها خواست که دعوا نکنند واز مقابل خانه‌شان دور شوند.
اما یکی از آنها شروع به ناسزا گویی کرد. دراین هنگام پسر صاحبخانه – محسن ۲۴ ساله – که برادر عروس بود وارد درگیری شد ودر این نزاع خونین یکی از جوان‌ها به نام علی ۳۰ ساله توسط او با ضربه چاقو کشته شد.این در حالی بود که مراسم خواستگاری به هم خورده بود.
پس ازاعلام این حادثه به پلیس و بازپرس کشیک قتل وحضور آنها در محل جنایت، تحقیق درباره این واقعه کلید خورد. تا اینکه محسن در مراحل بازجویی، به قتل اعتراف کرد وروانه زندان شد.او صبح چند روز پیش از زندان به شعبه هشتم دادگاه کیفری انتقال یافت تا محاکمه شود.
در پایان جلسه قضات دادگاه نیز از خانواده مقتول خواستند به بخشش این متهم توجه کنند و سپس وارد شور شدند تا حکم شان را صادر کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز