روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 631
  • 779
  • 1,330,143
قتل فامیل دور به خاطر کینه قدیمی

مــرد افغان که به خاطر کینهای قدیمی در شــهرک شــهید رجایی مشــهد خون به پا کــرده بود، تحت تعقیب قرار گرفت. قتل مردی میانسال در شهرک شهید رجایی در حر ۱۲ مشــهد به قاضی علیاکبر احمدینژاد، بازپرس جنایی مشهد اعلام شــد. در ادامه تیمی از ماموران همراه قاضــی ویژه قتل در محــل جنایت در یک مغازه فروش لوازم آشــپزخانه حاضر شدند. جسد مردی ۴۵ ســاله به نام نصیر که بــا ضربههای چاقو به قتل رســیده بود در گوشــه مغازه قرار داشــت. ضربه هــای چاقو بــه ســینه، ران و پهلــوی مقتول اصابــت کــرده و او قبــل از حضــور امدادگــران اورژانــس جــان باختــه بود.تحقیقــات محلــی از شــاهدان درگیری نشــان داد، مرد میانسال در حال رفتن بــه خانهاش بوده که مردی افغان ســد راه او شــده و بــا هم درگیر شــده بودند. مــرد جوان در این درگیری چاقویــی از زیر لباس بیرون آورده و ضربههایی بــه بدن نصیر وارد کرده بــود. اهالی با مشــاهده این صحنه به کمک مرد میانسال آمده و او را به داخل مغازه کشــاندند اما نصیر بر اثر شدت جراحــات جان باخت.با شناســایی خانــواده نصیر تحقیقات از آنها آغاز شد و با بررسی دوربینهای مداربســته و چهرهنگاری از قاتــل، هویت او به نام خداداد شناســایی شــد. نصیر و خداداد با یکدیگر نسبت فامیلی داشتند و اختالفات آن دو به مدتها قبل برمیگــردد. چند بار دو خانــواده با یکدیگر درگیر شــده بودند تا این که خداداد مرتکب این جنایت شــد.پس از بررســیهای مقدماتی جسد به پزشــکی قانونی منتقل شــد. ماموران سپس راهی خانه خداداد شــده اما او متواری شده بود.با توجه به فرار قاتل، عکس او بدون پوشــش و به خواست بازپرس جنایی مشهد در روزنامه منتشر میشود

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز