روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 236
  • 639
  • 1,435,272
قتل مادر شوهر به خاطر ۳ میلیون تومان

یک زن متهم است با همدستی فردی که با او رابطه نامتعارف داشته، مادر شوهرش را به قتل رسانده و داخل چاه انداخته است.
عروس متهم به قتل با گفت: من چند سال پیش از حادثه قتل با یک مرد رابطه ای داشتم و حتی پسر ۱۶ ساله ام پیش وی کار می کرد و مادر شوهرم از این ارتباط من خبر داشت. این مرد به مشکل مالی خورد و من از مادر شوهرم برای وی ۳ میلیون تومان پول بهره ای گرفتم و هر ماه ۵۰ هزار تومان به او بهره می داد.
مدتی که گذشت مادر شوهرم گفت که میخواهد قضیه رابطه من و این مرد را به همسرم بگوید که در نهایت ما تصمیم گرفتیم که وی را به قتل برسانیم.
روز قبل از قتل به همراه مرد از قزوین به تهران آمدیم و او چاهی را به من نشان داد که در یک پارک بود و گفت که مادر شوهرت را به قتل برسانیم و در این چاه بیاندازیم. به بهانه اینکه میخواهیم در عوض آن سه میلیون تومان برای مادر شوهرم طلا بخریم وی را فریب دادیم و به تهران آوردیم.
به محل قتل رسیدیم مادر شوهرم و این مرد پیاده شدن و من در خودرو ماندم.
اندکی بعد دیدم مرد با سر و صورت خونین و چنگ انداخته آمد و گفت که مادرشوهرم را به قتل رسانده و داخل چاه انداخته است و من از هیچ چیز خبر ندارم.
مرد متهم به قتل نیز با حضور در جایگاه گفت: من این اظهارات را قبول ندارم و هیچ بدهی نداشتم، این زن، از زمان آشنایی ما به من گفته بود که به دلیل اینکه مادر شوهرش در جوانی آبروی وی را برده، میخواهد او را به قتل برساند در روز حادثه هم ما به تهران آمدیم و من داخل خودرو ماندم و این زن و مادر شوهرش رفتند، اندکی بعد به محل قتل رفتم و دیدم که روی سینه مادر شوهرش نشتسته و با دستانش در حال خفه کردن مادر شوهر است که از من کمک خواست و من سنگی را به او دادم و او با سنگ به سر مادر شوهرش زد و او را کشت و من نقشی در این قتل نداشتم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز