روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 268
  • 814
  • 1,336,004
قتل هولناک زن ثروتمند

تیم جنایی پایتخت سرگرم تحقیق درباره ماجرای قتل هولناک زن سالخورده ثروتمندی است که درجریان جنایتی مرموز درخانه ویلایی‌اش به قتل رسید.
ساعت ۵ بعد از ظهر سه‌شنبه ۱۷ مرداد، مرد جوانی با اوراژانس و مأموران کلانتری ۱۰۱ تجریش تماس گرفت و از حادثه‌ای تلخ برای صاحبخانه‌اش خبر داد.
به‌دنبال این تماس بلافاصله نیروهای امدادی و پلیس راهی محله الهیه درشمال تهران شده و همزمان با خاموش کردن آتش، جسد خونین پیرزن را یافتند.
بدین‌ترتیب موضوع به بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران اعلام شد و به دستور سجاد منافی آذر، تحقیقات تخصصی در این خصوص آغاز شد.
سرایدار جوان که موضوع را به پلیس اعلام کرده بود در تحقیقات به کارآگاهان جنایی گفت: «مدتی است که در خانه ویلایی ۷۰۰ متری بلقیس خانم سرایدارهستم. زمان حادثه همراه خانواده‌ام به میهمانی رفته بودیم که تلفن همراه دخترم به صدا درآمد. بلقیس خانم با صدایی بریده بریده و درحالی که به سختی نفس می‌کشید از ما کمک خواست.
او گفت: ساعت ۱۳:۳۰ دقیقه زنگ خانه به صدا درآمد و مرد ناشناسی که خود را مأمور آب معرفی کرد وارد خانه شد. اما لحظاتی بعد مرد ناشناسی که صورتش را با نقاب پوشانده بود به خانه آمده واو را با پنکه هدف قرارداده است. ما هم بلافاصله راهی خانه شدیم. و…
در ادامه تحقیقات مشخص شد که مرد نقابدار سه اتاق را به آتش کشیده است اما آتش خیلی زود خاموش شده است. با توجه به اینکه خانه به هم ریخته بود احتمال سرقت مطرح شد اما نتیجه قطعی دراین باره به اعلام نظر فرزندان بلقیس موکول شده که در خارج از ایران زندگی می‌کنند.
ازسوی دیگر در ادامه تحقیقات و بررسی دوربین‌های مداربسته اطراف خانه ویلایی، مأموران تصاویر مرد نقابداری را به‌دست آوردند که با ساک سیاه رنگی وارد خانه شده و یک ساعت و نیم بعد هم ازآنجا خارج شده بود. در حال حاضر تحقیقات برای شناسایی عامل جنایت و انگیزه قتل ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز