روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 291
  • 702
  • 1,334,492
قدردانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از استاندار آذربایجان شرقی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس هیأت امنای بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان از همراهی موثر استاندار آذربایجان شرقی با این هیأت قدردانی کرد.
سید رضا صالحی امیری در لوح تقدیر خود خطاب به دکتر اسماعیل جبارزاده آورده است: بر خود فرض می‌دانم از همراهی موثر جناب‌عالی با هیأت امنای بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان که نقشی بی‌بدیل در معرفی و صیانت از فرهنگ غنی آذربایجان عهده‌دار است قدردانی نمایم.
تاسیس بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان که از وعده‌های دکتر روحانی، رییس جمهور به مردم آذربایجان بود، همزمان با سفر هیأت دولت به تبریز در اردیبهشت ماه سال ۹۴ تحقق یافت.
ریاست هیأت امنای این بنیاد که دفتر مرکزی آن در محل خانه تاریخی پروین اعتصامی در تبریز مستقر است، بر عهده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و چند تن از مقام های ارشد دولت، مسئولان استانی و اهالی فرهنگ و هنر آذربایجان در آن عضویت دارند.
این بنیاد از بدو تشکیل و ثبت رسمی آن، اقدامات موثری در حوزه فرهنگ و هنر آذربایجان انجام داده است که برگزاری همایش شمس تبریزی، همایش آیین‌ها و آداب و رسوم محلی، همایش استاد شهریار و همایش پروین اعتصامی از جمله آنهاست. تشکیل جلسات مشورتی با نویسندگان، هنرمندان و شاعران، برگزاری نمایشگاه صنایع دستی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، تشکیل شورای علمی فرهنگ و شورای علمی دایره‌المعارف آذربایجان، آغاز تدوین کتاب والیان آذربایجان، تشکیل کارگروه شعر بانوان و مشارکت در برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری از دیگر اقدامات بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان می‌باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز