روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 308
  • 807
  • 1,127,795
قدردان اقدامات شهردار و تک تک کارکنان شهرداری هستم

انتقاد از تاخیر در پرداخت حق بیمه کارکنان

عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: به آقای شهردار، معاونین ایشان و تک تک کارکنان، خسته نباشید گفته و از عملکرد بسیار خوب ایشان در ارتباط با تامین منابع درآمدی در شرایط بد اقتصادی قدردانی می کنم.
به گزارش شهریار، فریدون بابایی اقدم در جلسه علنی شورای اسلامی کلانشهر تبریز از شهردار تبریز خواست که معاون فنی و عمرانی شهرداری کلانشهر تبریز در جلسات آتی شورا، آخرین وضعیت پروژه‌های عمرانی را گزارش دهد.
وی از تاخیر در پرداخت حقوق و حق بیمه کارکنان در برخی از مناطق شهرداری نیز انتقاد کرد و ادامه داد: متاسفانه روزانه چندین پیامک در این مورد دریافت می‌کنم و باید مدیران شهری نسبت به حل این مشکل اقدام کنند.
وی با اشاره به وضعیت نابسامان اقتصادی در کشور و تاثیرات منفی آن در درآمد شهرداری ابراز کرد: تورم و مشکلات عدیده اقتصادی باعث شده که در برخی از مناطق، شاهد مراجعه مردم برای بازپس گیری هزینه پرداختی به شهرداری در مورد پروانه‌های ساختمانی مراجعه می‌کنند.
عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز در ادامه از عملکرد شرکت آب و فاضلاب استان قدردانی کرد و ادامه داد: امیدوارم در وضعیت مشخص استان از نظر مالی و تخصیص‌های دولتی، سایر دستگاه‌های خدمات رسان نیز همچون شرکت مزبور به مردم تبریز، ارائه خدمت کنند.
وی از عدم توجه به ساماندهی حاشیه نشینی در تبریز نیز انتقاد کرد و افزود: متاسفانه تا کنون هیچ اقدام عملی در مورد این مهم انجام نشده و انتظار دارم آقای شهردار، اقدامات عملیاتی‌تری در این خصوص انجام دهند.
تسریع در پرداخت حق بیمه کارکنان برخی مناطق، انتقاد از برخوردهای سلیقه‌ای و شخصی در مورد بازنشستگی پیش از موعد برخی کارکنان شهرداری، توجه به تدوین لایحه بهره وری نیروی انسانی و لزوم برخورد با متخلفان در اجرای پروژه‌های شهری همچون آسفالت ریزی از دیگر مسایلی بود که بابایی اقدم به آن ها اشاره کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز