روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 63
  • 384
  • 1,279,980
قرارگاه امنیت انتخابات ایجاد می شود

سخنگوی نیروی انتظامی گفت: قرارگاه امنیت انتخابات در ناجا به منظور تامین امنیت انتخابات در قبل، حین و بعد از آن، ایجاد می شود.
سردار سعید منتظرالمهدی در نشست خبری افزود: پلیس به منظور تسریع در پاسخ به استعلامات از مراجع چهارگانه است که در کنار وزارت اطلاعات، قوه قضائیه و سازمان ثبت به ارایه خدمات می پردازد.
وی اضافه کرد: شروع به کار شورای عالی کلانتری و پاسگاه ها با ۲۳۴ کلانتری و با تاکید فرمانده ناجا مبنی بر تسریع در ارایه خدمات مضاعف به شهروندان و کاهش دغدغه آنان فعال شده است تا ضمن تشکیل پرونده ها و جرائم، بازدهی کار، افزایش یابد و شاهد آموزش و استانداردسازی رفتار و جلب مشارکت مردمی باشیم.
وی به سامانه پیامکی ۱۱۰ اشاره کرد و گفت: این سامانه، آماده دریافت گزارش شهروندان در سراسر کشور به منظور اعلام مشکلات در جامعه به صورت ۲۴ ساعته است براین اساس، گزارش های این سامانه ثبت و به پلیس های تخصصی آنها ارجاع می شود.
وی ادامه داد: سامانه یاد شده در واقع پل ارتباطی برای ارایه گزارش های مردمی به پلیس به شمار می آید و پلیس ، گزارش ها را بررسی می کند و به صورت نامحسوس اقدامات لازم را انجام می دهد.
به گفته وی سامانه ۱۱۰ ، تلفن اورژانس پلیس است که مردم در مواقع ضروری تماس تا در کمترین زمان ممکن پلیس در صحنه حضور یابد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز