روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 150
  • 814
  • 1,335,886
قرار نیست همیشه حاج کاظم باشم !

پرویز پرستویی که یکی از بازیگران این فیلم کمدی است، در واکنش به بخشی از نقدهایی که متوجه خود او شده و اینکه «چرا بازی در چنین نقش و فیلمی را پذیرفته؟» گفته است «قرار نیست تا آخر عمر تنها در نقش‌هایی همچون «حاج کاظم» ظاهر شوم.»
او تأکید کرده یک بازیگر است و حق دارد نقش‌های مختلفی را بازی کند و روی پرده ببرد. انتقادها به این ساخته سینمایی در شرایطی مطرح می‌شود که پرستویی «لس آنجلس-تهران» را متفاوت از سایر کمدی‌هایی می‌داند که هرازگاهی شاهد اکران آنها هستیم، چرا که معتقد است در این فیلم از کلمات رکیک و توهین‌آمیز استفاده نشده است. او گفته: «عده‌ای از روز اول بدون آنکه این فیلم را ببینند شمشیر را برای آن از رو بستند.»
این بازیگرکشورمان تأکید دارد مشکل سینمای امروز این نیست که بخشی از تماشاگران «لس آنجلس-تهران» را نپسندیده‌اند، بلکه مسأله اصلی اینجاست که در سینمای امروزما به جز فیلم‌هایی همچون تنگه ابوقریب و چند فیلم جدی، سایر فیلم‌هایی که اکران شده ویژگی سینما را ندارند!
او اغلب فیلم‌های در حال اکران را آثاری می‌داند که از استانداردهای سینمایی برخوردار نیستند و حتی تأکید دارد «روند فعلی بسیار خطرناک است چراکه سلیقه مخاطب را تحت تأثیر قرار می‌دهد و در نهایت به سینما آسیب می‌رساند.»
به‌گفته این بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر این طور نیست که بتوان همه فیلم‌های کمدی را بی‌محتوا دانست. پرویز پرستویی اگرچه -به لحاظ سن و سال- قدری دیرتر از معمول در سینمای ایران مطرح شد، اما توانست با بازی‌هایی درخشان، خود را در عرصه بازیگری تثبیت کند. نقش‌های به یادماندنی او که بیشتر در فیلم‌های ابراهیم حاتمی کیا آفریده است، در ذهن بسیاری از مخاطبان سینما ماندگار شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز