روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 144
  • 814
  • 1,335,880
قصاص قاتل دختر دانش‌آموز در قبرستان

عامل قتل دختر ۱۵ ساله در یکی از روستاهای اصفهان در ملأعام به دار مجازات آویخته شد.
ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح روز سه‌شنبه ۱۴ دی سال گذشته پدر و مادری از اهالی روستای نصرآباد بخش جرقویه اصفهان به کلانتری محل مراجعه و از ناپدید شدن دختر ۱۵ ساله خود خبر دادند. بررسی‌ها نشان داد، دختر نوجوان برای رفتن به مدرسه از خانه خارج شده بود. با غیبت او، مدیر مدرسه در تماس با خانواده اش موضوع را اطلاع داد. سرانجام با جست‌وجوهای صورت گرفته، ساعت ۱۴ بعد از ظهر جسد دختر در حالی که براثر خفگی به قتل رسیده بود در حاشیه محل سکونت وی کشف شد. بررسی‌ها نشان داد، قاتل، پیکر دختر را در دخمه‌ای تاریک با هر آنچه در آن نزدیکی به‌دست می‌رسیده مخفی کرده بود. کارآگاهان در جریان تحقیقات با به‌دست آوردن سرنخ‌هایی از قاتل توانستند کمتر از شش ساعت پس از وقوع حادثه این فرد را که جوانی ۲۵ ساله و از اهالی همان روستا و دارای سه فقره سابقه کیفری بود، در حال فرار از خانه‌اش دستگیر کنند. پس از دستگیری متهم، تحقیقات از وی در حضور بازپرس ویژه قتل انجام گرفت که در نهایت وی به قتل دختر نوجوان اعتراف کرد و گفت که او را به زور به محل دخمه کشانده و سپس به قتل رسانده است. متهم سرانجام در دادگاه کیفری استان اصفهان محاکمه شد و قضات او را به اعدام محکوم کردند. با توجه به حساسیت موضوع، پرونده سریع به دیوان عالی کشور ارسال شد و قضات دیوان عالی کشور با بررسی حکم مجازات قاتل، آن را تائید کردند. قاتل به محل جنایت در روستای نصرآباد منتقل شد و در قبرستان این روستا در ملأعام به دار مجازات آویخته شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز