روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 198
  • 801
  • 1,047,244
قطعاً شاهد رقابتی دیدنی هستیم

نماینده فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری در سی و سومین دوره تور بین‌المللی ایران ــ آذربایجان گفت: با توجه به شناختی که از تیم‌های خارجی و رکابزنان داخلی دارم قطعاً شاهد رقابتی دیدنی در این دوره از تور هستیم.
مجید ناصری اظهار داشت: تور دوچرخه‌سواری ایران ــ آذربایجان به سی و سومین دوره خود رسیده و یکی از قدیمی‌ترین تورهای قاره آسیا به‌حساب می‌آید. این تور در سال‌های اخیر توانسته جایگاه خود در سطح نیمه‌حرفه‌ای را تثبیت کند.
نماینده فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری در سی و سومین دوره تور بین‌المللی ایران ــ آذربایجان افزود: برای فدراسیون جهانی اهمیت ویژه‌ای دارد که چنین تورهایی در سطح قاره‌های مختلف به‌ ویژه آسیا برگزار شود. خدا را شکر می‌کنم که برگزارکنندگان توانستند دوره سی و سوم تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران ـ آذربایجان را حفظ کنند و امیدوارم شاهد ارتقاء کیفیت آن نسبت به دوره‌های قبلی باشیم.
وی ادامه داد: با توجه به شناختی که در مسابقات مختلف از تیم‌های شرکت‌کننده در تور آذربایجان به دست آورده‌ام فکر می‌کنم سطح کیفی این دوره از تور باید بالا باشد. دوچرخه‌سواران آماده ایرانی نیز در قالب ۵ تیم در تور سی و سوم شرکت کرده‌اند و قطعاً باید در انتظار یک رقابت دیدنی از سوی تیم‌های شرکت‌کننده باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز