روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
قطعا ً کی‌روش برای جام جهانی « استراتژی خاصی » دارد

پیشکسوت فوتبال ایران می‌گوید درباره دعوت نشدن سیدجلال حسینی و وریا غفوری به اردوی ترکیه تنها شخص کی‌روش باید پاسخگو باشد.
رسول کربکندی، پیشکسوت فوتبال ایران در گفت‌وگو با خبر نگاران درباره لیست اعلام شده تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران برای اردوی ترکیه و همچنین غیبت عجیب سیدجلال حسینی و وریا غفوری در این لیست، اظهارکرد: این سوالی است که شخص آقای کارلوس کی‌روش باید جواب بدهد اما این کارها از او بعید نیست و قطعا تفکری پشت این لیست خوابیده است.
وی افزود: من اهداف کی‌روش را نمی‌دانم اما برنامه‌های مختلفی می‌تواند در پشت پرده این لیست باشد. به طور قطع کی‌روش یک استراتژی خاصی برای جام جهانی دارد. شاید او می‌خواسته در یک بازی سنگین و دوستانه تعدادی از بازیکنان را امتحان کند تا ببیند آیا توان بازی کردن مقابل تیم‌های سر سخت را دارند یا نه. شاید هم می‌خواهد آرام آرام به ترکیب اصلی خود برسد.
کربکندی ادامه‌ داد: به‌ هر حال هر نامی که کی‌روش برای حضور در اردوی ترکیه در این لیست قرار داده، فکری پشت سر آن بوده است که سرمربی تیم ملی ایران باید جوابگوی آن باشد. فرقی نمی‌کند اگر او بخواهد در جام جهانی با این نفرات نتیجه‌ بگیرد یا نه اما لیست اعلام شده توسط او یعنی این که باید خود او نیز جوابگوی نتایج احتمالی باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز