روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 680
  • 857
  • 1,393,973
قطعه دوم آزادراه ارومیه – تبریز پایان آذرماه امسال افتتاح می شود

مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از آغاز بهره برداری قطعه دوم آزادراه ارومیه – تبریز تا پایان آذرماه سالجاری خبر داد.
داریوش نصر با بیان اینکه طرح ملی ساخت آزاد راه ارومیه ـ تبریز به طول ۱۲۵ کیلومتر در دست احداث است افزود: قطعه اول آزاد راه ارومیه – تبریز و پل میانگذر دریاچه ارومیه به طول ۲۵ کیلومتر است و با بهره برداری از قطعه ۱۵ کیلومتری دوم، محدوده این آزادراه در آذربایجان غربی به ۴۰ کیلومتر افزایش پیدا می کند.
وی با بیان اینکه قطعه دوم آزادراه ارومیه – تبریز با اعتبار ۱۷۰ میلیارد ریال تا پایان آذر امسال به بهره برداری می رسد عنوان کرد: قطعه دوم آزاد راه ارومیه – تبریز به طول ۱۵ کیلومتر در مراحل پایانی عملیات اجرایی است و تا پایان آذر به بهره برداری می رسد.
آزادراه ارومیه – تبریز زمینه ساز رونق اقتصادی شمالغرب کشور
وی احداث و بهره‌برداری از آزاد راه ارومیه ـ تبریز را در رونق و توسعه اقتصادی شمال غرب کشور موثر عنوان کرد و اظهارداشت: این آزاد راه در پنج قطعه اجرایی می شود که تاکنون برای اجرای آن بیش از یک هزار و ۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
نصرگفت: روند اجرای عملیات ساخت راه آهن مراغه- ارومیه به طور منظم رصد شده و تصمیمات لازم جهت رفع موانع تکمیل این طرح اتخاذ می شود.
وی با اعلام اینکه ۲۲ کیلومتر از سمت شهر ارومیه و ۱۳ کیلومتر از سمت شهر نقده آماده ریل گذاری است گفت: احداث تقاطع های راه روستایی در طول خط ریلی نقده تا ارومیه از ملزومات اجرای عملیات ریل گذاری قطعه پنج پروژه ملی ساخت راه آهن – مراغه محسوب می شود. /نصر

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز