روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
نارضایتی بازاریان تبریز از قطعی برق مغازه ها

مشتریانی که در مغازه‌ها مشغول انتخاب اجناس مورد علاقه‌شان هستند با قطعی برق، ترجیح می‌دهند مسیری برای خروج از بازار انتخاب کنند.
در روزهایی که اکثر شهروندان تبریزی از نعمت روشنایی ساعاتی را محروم می‌مانند، بازاریان شهر هم در خانه با تاریکی مواجه‌اند و هم در طول روز برق مغازه‌شان را قطع شده می‌بینند.
قطع برق بازار سرپوشیده تبریز و مغازه‌های حوالی میدان نماز تا شریعتی موجب نارضایتی کسبه‌ها شده و آنان معتقدند با این رویه کسب و کارشان آسیب می‌بیند و مشتریان ترجیح می‌دهند در تاریکی کالایی را پسند ننمایند و یا لباسی را بر تن نکنند.
هرچند متولیان امر بر این باورند قطعی برق مناطق مختلف تبریز زمان‌بندی شده اما قطع برق محلاتی خارج از برنامه‌ی اعلامی موضوعی است که بارها در طول روزهای اخیر مشاهده شده و غیرقابل انکار است.
در این اوضاع نامطلوب اقتصادی و نارضایتی کسبه‌ها بهتر است مسئولان کمبود برق تبریز را با قطعی برق واحدهای مسکونی تامین نمایند تا به واحدهای تولیدی و عرصه‌ی پخش آن‌ها نیز آسیبی نرسد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز