روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 758
  • 857
  • 1,394,051
قــــتل به‌خاطر یک مشت حرف زشت

پسر جوانی که در حالت مستی با دوستش درگیر شده و او را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، در شعبه دهم دادگاه کیفری محاکمه شد.
بیست و دوم اسفند سال ۹۴ در جریان نزاع دسته جمعی چند جوان در خیابان خاوران تهران پسر جوانی به‌نام «هادی» ۱۸ ساله با ضربه چاقو جان باخت و ضارب به‌نام «یوسف» که هم‌سن مقتول بود پس‌از چند ماه فرار در شهرستان دزفول دستگیر شد و به قتل دوستش اعتراف کرد.
در جلسه دادگاه که به ریاست قاضی باقر قربانزاده و با حضور قاضی غفاری – مستشار دادگاه- برگزار شده‌بود. ابتدا مادر مقتول به‌عنوان ولی دم خواستار قصاص قاتل فرزندش شد. سپس متهم در جایگاه ایستاد تا از خودش دفاع کند.
یوسف در آغاز اظهاراتش اتهام قتل را پذیرفت و به قضات گفت: روز حادثه به‌خاطر مصرف مشروب در حالت عادی نبودم که متوجه درگیری ۶ نفر از دوستانم در انتهای کوچه‌مان شدم. سریع خودم را به صحنه درگیری رساندم و چاقویی گیرآوردم. نمی‌دانم بعد‌از آن چه شد، فقط به خاطر یک مشت فحش و ناسزا با چاقو ضربه‌ای به سر دوستم زدم و از ترس فرار کردم. من ناخواسته مرتکب این قتل شده‌ام و حالا پشیمان هستم، از مادر مقتول می‌خواهم من را به‌خاطر جوانی‌ام ببخشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز