روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 910
  • 969
  • 1,385,186
قلعه‌نویی: هرکس قول قهرمانی بدهد، کلاهبردار است

سرمربی ذوب آهن می گوید بازیکنان این تیم باید برای کسب موفقیت ریاضت بکشند.
امیر قلعه نویی در حاشیه نشست معارفه ی خود در باشگاه ذوب آهن، در جمع خبرنگاران گفت: باشگاه ذوب‌آهن یکی از افتخارات کشور ماست. همان زمانی که در سپاهان حضور داشتم عنوان کردم که ۴۰ درصد مدال‌های کشور مربوط به استان اصفهان و دو باشگاه ذوب‌آهن و سپاهان است.
وی افزود: هنوز به دلیل مسائل مالی قرارداد خود را امضا نکرده‌ام. ۲ چیز از مسئولان باشگاه ذوب‌آهن می‌خواهم. به سعید آذری و شاهرخ شهنازی هم گفتم که با بی‌پولی می‌توان کار کرد اما با افراد کوچک نمی‌توان کار کرد.
قلعه‌نویی ادامه داد: درخواست من این بود که تیمی که وجود دارد را حفظ کنید و بازیکنانی که می‌خواهم را جذب کنید تا بتوانیم در فصل آینده به چیزی که لیاقت تیم فوتبال ذوب‌آهن است برسیم.
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: باعث افتخار من است که در اصفهان و باشگاه ذوب‌آهن هستم و بدون مطالعه به این باشگاه نیامدم. شرایط باشگاه ذوب‌آهن خوب است. من آمده‌ام تا اثرگذار باشم و اخلاق‌مداری را حفظ کنم. بازیکنانی که با من کار می‌کنند باید ریاضت بکشند، همانطور که کریستیانو رونالدو می‌گوید در عمرم ساعت ۱۱ شب را ندیده‌ام. اگر می‌خواهیم افتخاری کسب کنیم باید ریاضت بکشیم، سخت کار کنیم و تکلیف خود را انجام دهیم. ما مأمور به تکلیف هستیم و نتیجه دست خداوند است.
وی بیان داشت: امیدوارم در این روزها سرنوشت خوبی برای همه رقم بخورد و من آینده ذوب‌آهن را خوب می‌بینم. هر کس از الان قول قهرمانی بدهد کلاهبردار است ولی باید تلاش کنیم به چیزی که لیاقت باشگاه ذوب‌آهن است برسیم.
قلعه‌نویی اضافه کرد: پنج قهرمانی در کارنامه خود دارم و باید آنقدر تلاش کنیم که فوتبال زیبا و اخلاق‌مدار ارائه کنیم تا شرمنده مردم اصفهان نشویم. محور کار من بها دادن به جوانان است و اگر بین بازیکن جوان و باتجربه ۱۰ درصد اختلاف وجود داشته باشد، به بازیکن جوان بازی می‌دهم.
وی در پایان گفت: از هواداران و مردم تبریز تشکر می‌کنم و از یحیی گل‌محمدی و مجتبی حسینی نیز تشکر می‌کنم و امیدوارم پیشکسوتان ذوب‌آهن ما را تنها نگذارند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز