روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 14
  • 489
  • 1,439,769
قهرمانی آسیا بهترین پـــایان برای کاپیتان مسعود

کاپیتان تیم ملی ایران در شرایطی چهارمین جام ملت‌های خود را تجربه می‌کند که امیدوار است در ۳۴ سالگی و با بالا بردن جام قهرمانی بهترین وداع چند سال اخیر را در تیم ملی به نام خود کند.
به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی ایران هفته آینده استارت خود را در جام ملت‌ها با مسعود شجاعی به عنوان کاپیتان خواهد زد و امیدوار است که با عبور از طلسم ۴۳ ساله، جام را بالای سر کاپیتان شماره هفت خود ببیند. مسعود شجاعی برای چهارمین بار در جام‌ملت‌های آسیا حضور خواهد داشت و در این موضوع به رکورد مهدوی کیا و نکونام رسیده است. شجاعی در سال‌های ۲۰۰۷، ۲۰۱۱، ۲۰۱۵ در این تورنمنت حضور داشته و در امارات برای چهارمین بار پیراهن تیم ملی ایران را بر تن خواهد کرد.
۲۰۱۹، کاپیتان در انتظار بالا بردن جام
حالا مسعود آن بازیکن و جوان قبلی نیست و تبدیل به یک کاپیتان به تمام معنا در ترکیب تیم ملی ایران شده است و با کوله‌باری از تجربه به امارات قدم خواهد گذاشت تا با رهبری کارلوس کی‌روش به بهترین نحو دوران ملی خود را به پایان برساند و با قهرمانی در جام ملت‌های ۲۰۱۹ به اولین کاپیتانی تبدیل شود که بعد از انقلاب جام قهرمانی آسیا را بالای سر می‌برد. اکنون در ایران همه در انتظار یک دور افتخار ویژه از شماره هفت تیم ملی هستند که رهبری تیم کی‌روش را عهده دار است و امیدوارند تا لبخند او را در سکوی قهرمانی و زمان بالا بردن جام شکار کنند. افتخاری که با توجه به شخصیت و کیفیت بالای این بازیکن و تلاشی که در طول این سال‌ها داشته، کمترین اتفاقی است که شایسته آن را داشته است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز