روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۶
روزنامه ساقی آذربایجان
قهـــرمانی حـــــق مس سونگون بود

رییس فدراسیون فوتبال گفت: بازی تدارکاتی با تیم ملی فوتبال الجزایر لغو نشده است.
به گزارش خبرنگار ایسنا، مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال، در جشن قهرمانی مس سونگون در لیگ برتر فوتسال در تبریز گفت: خیلی خوشحالم از این مراسم. من و وزیر ورزش به احترام مردم تبریز آمدیم. برای اولین‌بار بود که او در جشن قهرمانی فوتسال شرکت کرد. من خیلی اصرار داشتم که او در این مراسم شرکت داشته باشد. خیلی خوشحال شدم که قهرمانی به تیم مس سونگون رسید که واقعا حقش بود.
او درباره مینی کمپ تیم ملی فوتبال گفت: این کمپ یک روزه به تیم ملی کمک می‌کند. همه حواسمان‌ باید به تیم ملی‌مان باشد. همه به تیم ملی اعتقاد دارند و به آن کمک می‌کنند.
رییس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که زمان پرواز تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی روسیه آیا مشخص شده است؟ گفت: بله ساعت پروازمان را دقیقه نمی‌دانم اما زمان پروازمان کاملا مشخص شده است.
تاج در پاسخ به این سوال که ۱۲ خردادماه یک بازی تدارکاتی با تیم ملی الجزایر داشتیم آیا این بازی لغو شده است؟ گفت: این بازی لغو نشده و فقط زمانش جابه‌جا شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز