روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
قول قهرمانی نمی‌دهیم اما با تمام وجود می‌جنگیم

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: قول قهرمانی نمی‌دهیم، اما بهترین بازی‌ها را برای تراکتور انجام خواهیم داد.
احسان پهلوان در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص وضعیت تیم تراکتورسازی در فصل جدید اظهار کرد: خداراشکر بازیکنان خوبی جذب کرده‌ایم و امیدوارم با تمرینات خوبی که انجام می‌دهیم و با برگزاری اردوی خارجی، بتوانیم با آمادگی خوبی در مسابقات این فصل حاضر شویم.
وی افزود: شرایط تیم خوب است و به دنبال این هستیم که این فصل، بهتر از فصل‌های گذشته نتیجه بگیریم؛ هرچند که نمی‌شود قول قهرمانی داد، اما سعی می‌کنیم بهترین بازی‌ها را برای هواداران پرشور تراکتورسازی انجام دهیم.
پهلوان در خصوص بازیکنان جدید تراکتورسازی گفت: تا کنون که بازیکنان خوبی جذب شده‌اند و اکثر بازیکنان جذب شده، سابقه حضور در تیم‌های ملی را داشته‌اند و امیدوارم در روزهای آینده نیز نفرات خوبی به تیم اضافه شوند.
وی در خصوص جدایی مهدی کیانی و محمد ایران‌پوریان نیز بیان کرد: این بازیکنان اسطوره‌های تراکتورسازی بودند و افتخار این را داشتم که یک نیم‌فصل با این بازیکنان بزرگ هم‌تیمی بودم. من وقتی به تیم تراکتورسازی آمدم، فهمیدم که آن‌‌ها چقدر خوب و بزرگ هستند و امیدوارم هرکجا که هستند موفق باشند.
هافبک تراکتورسازان افزود: تیم ملی ما در بازی اول، سنگ تمام گذاشت و با تمام وجود مقابل مراکش جنگیدیم و موفق به پیروزی شدیم؛ بازی فردا مقابل اسپانیا هم خیلی سخت است و امیدوارم در این مسابقه هم بتوانیم حداقل یک امتیاز بگیریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز