روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 324
  • 1,569
  • 1,020,773
قوه قضاییه با متخلفان اقتصادی کشور به شدت برخورد کند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: قوه قضاییه با متخلفان اقتصادی کشور به شدت برخورد کند و این خواسته مردم است.
حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم در جمع نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: همه مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس و دیگر نهادها باید برای حل مشکلات مختلف مردم تلاش کنند.
وی با بیان اینکه مشکل اشتغال دغدغه های زیادی برای خانواده ها ایجاد کرده است، ادامه داد: مشکلات مردم به اقتصاد کشور گره خورده و باید فکری برای آنها شود و مسئولان به صورت جدی و عملی وارد کار شده و مشکلات را حل کنند.
امام جمعه تبریز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به احتکار مواد غذایی و کالاهای مورد نیاز مردم گفت: دستگاه قضایی به شدت با محتکران برخورد کند. بدون شک اعمال قانون با مفاسد اقتصادی بازتاب بسیار خوبی در بین مردم دارد.
آل هاشم با بیان اینکه باید در واگذاری واحدهای صنعتی و تولیدی به بخش خصوصی دقت کرد، ادامه داد: رسیدگی به مشکلات صنفی از دیگر خواسته های مردم و اقشار مختلف مردم است.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر ظرفیتهای مختلف اقتصادی و صنعتی استان گفت: باید از این پتانسیلها در جهت توسعه استان و شهرستان های مختلف استفاده کرد.
سید محمدعلی آل هاشم با تاکید بر ضرورت تدوین برنامه های عملیاتی برای رفع مشکلات اقتصادی مردم گفت: این مشکلات اقشار ضعیف جامعه را در تنگنا قرار داده است و برای حل مشکلات اقتصادی کشور باید جهادی کار کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز