روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,644
  • 1,097
  • 1,390,809
قوه قضاییه با مصادیق لطمه زننده به عفت عمومی و تهمت ها در فضای مجازی برخورد کند

وزیر کشور گفت: دادستان و قوه قضاییه باید در بخش فضای مجازی با مصادیقی که به مبانی اخلاقی، عفت عمومی و انحرافات در حوزه های اعتقادی و فکری لطمه وارد میکند و تهمت هایی که زده می شود، برخورد کنندو من به عنوان رییس شورای امنیت کشور از این اقدام حمایت می کنم.
عبدالرضا رحمانی فضلی در جلسه شورای اجتماعی کشور افزود: در بحث فضای مجازی آنچه به مبانی اخلاقی، عفت عمومی و انحرافات در حوزه های اعتقادی و فکری لطمه وارد می کند باید برخورد شود.
وی ادامه داد: حتی در مواردی که تهمتها در حوزه سیاسی مطرح می شود باید برخورد شود.
رییس شورای امنیت کشور خطاب به خبرنگاران خاطرنشان کرد: در فضای مجازی همه آبرویشان را برداشته و به خیابان برده اند و این کار خیلی بدی است.
رحمانی فضلی ادامه داد: ول انگاری در فضای مجازی زیاد شده است دادستان و قوه قضاییه باید در این خصوص ورود و برخورد کنند و من به عنوان رییس شورای امنیت کشور از این اقدام حمایت می کنم و شما هیچ نگران نباشید.
وی تصریح کرد: حتما باید برخورد جدی شود، عفت عمومی، احترام، آبرو و سوابق و همه چیز را به مسخره گرفته اند.
وزیر کشور یادآور شد: وظیفه ذاتی مدعی العموم است که با این مسایل برخورد کند و اگر لازم شد بنده در هر مورد ۱۰۰ مصداق نشان می دهم.
رحمانی فضلی همچنین با بیان این که در فضای مجاری برخی هر صحبتی می شود همه را به تمسخر می گیرند، گفت: اینکه نمی شود ،همه شخصیت ها را لوث می کنیم و همه افراد را هزینه می کنیم.
رحمانی فضلی افزود: این باعث از بین رفتن سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی می شود لذا دادستانی باید به صورت جدی با این مسایل برخورد کند و بنده حمایت می کنم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز