روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 509
  • 1,575
  • 1,392,945
قوه قضاییه در توبیخ نیروهای خودسر درنگ نکند

برخی از نمایندگان مجلس با محکوم کردن توهین به رئیس‌جمهور در راهپیمایی روز قدس، بر لزوم برخورد قاطع با عوامل خودسر تاکید کردند.
محمدرضا بادامچی گفت :متاسفانه در روز بزرگ قدس، شاهد هستیم عده‌ای نابخرد با سخنانی ناشایست به رئیس‌جمهور توهین می‌کنند. این عده قلیل، نحله همان افرادی هستند که با تجاوز غیرقانونی به سفارت عربستان، ضمن ایجاد هزینه‌های مضاعف برای رشد و توسعه کشور و همچنین ایجاد خلل در روابط دیپلماتیک با سایر کشورها، در مسیر اهداف داعش و صهیونیست‌ها حرکت می‌کنند؛ آنانی که یا درکی از منافع ملی ندارند یا عامدانه با دشمنان ایران و اسلام به یکپارچگی کشور یورش می‌برند.
این افراد خودسر که به رئیس‌جمهور توهین می‌کنند، موجب خشم مردم هستند؛ رییس‌جمهوری که ۳۵ میلیون رای آحاد ملت را پشت سر دارد.
چگونه است که در روز عدالت‌خواهی و اعلام وحدت با مسلمین جهان علیه مستکبرین، در روز لبیک‌گویی به پیام امام خمینی (ره)، شخص دوم مملکت مورد بی‌احترامی قرار می‌گیرد؟! آیا این حرکت همراهی با دشمنان بغض‌آلود خمینی کبیر نیست؟!
در شرایطی که تنها دو هفته از حمله داعش به مرقد بنیان‌گذار انقلاب و مجلس شورای اسلامی می‌گذرد و ایرانیان مورد تهدید دشمنان انسانیت و تروریست‌های جانی هستند، انتظار می‌رفت این عده قلیل با امواج خروشان ملت همصدا شده و فریاد وحدت سردهند نه اینکه با توهین به منتخب مردم و معاون اول او، آب به آسیاب دشمن بریزند. به عنوان نماینده مردم شریف تهران از قوه قضائیه، مقامات انتظامی و اطلاعاتی انتظار دارم لحظه‌ای در توبیخ این نیروهای خودسر درنگ نکرده و همصدایی این نابخردان با دشمنان این مرز و بوم را منکوب نمایند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز