روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,009
  • 744
  • 1,383,177
قوچان‌نژاد: اکنون وقت خوشحالی است

قوچان نژاد می گوید اکنون وقت خوشحالی است و بهتر است مسائل دیگر را یک هفته بعد رضا قوچان نژاد مهاجم تیم ملی پس از صعود به جام جهانی در جمع خبرنگاران گفت: انشالله بتوانیم همین طور روند خوبمان را ادامه دهیم. ۲ بازی دیگر مانده تا رقابت های مقدماتی جام‌جهانی به پایان برسد به جز آن یکسال دیگر تا رقابت های جام‌جهانی زمان داریم ابتدا باید بتوانیم این دو بازی را با نتایج خوب به پایان برسانیم و بعدش دیگر خدا بزرگ است.
بازیکن مشهدی تیم ملی فوتبال ایران افزود: ما نباید با صعودمان به جام‌جهانی خیلی زود به رقابت های جام‌جهانی فکر کنیم آن هم با توجه به دو رقابت دیگر ایران در مقدماتی. دوست داریم این بردها ادامه دار باشد و بتوانیم تیم‌ملی‌ را با رکورد راهی جام‌جهانی کنیم.
قوچان نژاد درباره بازی دوستانه با تیم ملی روسیه نیز گفت: نمی‌ دانم از آقای کی‌روش سوال کنید و اگر این صحبت را انجام دادند قطعا درست است دیگر. بگذارید ابتدا خوشحالی کنیم بعد یک هفته دیگر این سوال را بپرسید.
وی درباره فصل بعد فوتبالی خود نیز افزود: اینکه سال آینده در هیرنفین بمانم یا نه دست خداست، سال گذشته سال خوبی داشتم و خوب کار کردم، پیشنهاد بیاید باید فکر کنیم اما حالا باید صبر کرد و بعد دید چه می‌ شود.
مهاجم تیم ملی در انتها نیز افزود: درخواستمان از مسئولان فدراسیون این است که بیشتر از ما حمایت شود وقتی تیمی مثل ایران دو بار متوالی به جام جهانی صعود کند نیاز به حمایت دارد و واقعا باید از لحاظ مالی، امکانات و همه چیز به تیم‌ملی‌ کمک شود. کار آسانی نیست که دو بار پشت سر هم به جام‌جهانی صعود کردن و بهترین آسیا بودن. این ها چیزهای الکی نیست. ما ۸ بازی انجام دادیم و هنوز گلی دریافت نکردیم و امیدوارم این ها همه حمایت شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز