روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 646
  • 700
  • 1,332,586
قیمت خودرو واقعی نیست، دست نگه دارید

رئیس اتحادیه صنف دارندگان نمایشگاه ها و فروشندگان خودرو تهران توقف ثبت سفارش خودرو را از جمله دلایل افزایش قیمت خودروهای خارجی و غیر واقعی شدن قیمت خودرو در بازار دانست و به مردم توصیه کرد برای خرید خودرو دست نگهدارند.
«سعید موتمنی» افزود: با متوقف شدن ثبت سفارش خودروهای خارجی، قیمت این خودروها در روزهای گذشته بین ۱۰ تا ۳۰ میلیون تومان افزایش یافته است.
رئیس اتحادیه خودرو تهران گفت: برآوردها بیانگر آن است که با از سرگیری ثبت سفارش خودرو، قیمت خودروهای وارداتی روند کاهشی خواهد داشت و به ثبات در قیمت ها خواهیم رسید.
وی قیمت فعلی خودرو را در بازار واقعی ندانست و توصیه کرد بهتر است مردم فعلا از خرید خودرو پرهیز کنند.
سعید موتمنی با بیان اینکه خودرو مانند گذشته یک کالای سرمایه ای محسوب نمی شود، افزود: خودرو در حال حاضر یک کالای مصرفی محسوب می شود، به همین دلیل ‎از مردم انتظار داریم از پیش خرید کردن خودرو خودداری کنند.
وی یکی دیگر از دلایل افزایش بهای خودرو را انحصاری بودن واردات و محدودیت در عرضه خودرو دانست و افزود: انحصاری بودن واردات خودرو خریداران را دچار مشکل کرده است.
‎موتمنی با بیان اینکه خرید نقدی خودرو باعث حذف دست دلالان و واسطه های بدون مجوز می شود، افزود: درخواست ما از مردم این است که از نمایشگاه های دارای پروانه صنفی؛ نسبت به خرید خودرو اقدام کنند.
وی گفت: در حال حاضر یک هزار واحد صنفی نمایشگاه خودرو در تهران جواز دارند و تعداد نمایشگاه های بدون مجوز روند کاهشی داشته و اکنون به حدود ۷۰۰ واحد رسیده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز