روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 382
  • 384
  • 1,280,299
لاریجانی در راه آذربایجان شرقی

رئیس مجلس شورای اسلامی سفر دو روزه به استان آذربایجان‌شرقی خواهد داشت که بازدید، دیدار مردمی، سخنرانی، کلنگ‌زنی از جمله برنامه‌های این سفر خواهد بود.
لاریجانی هر چند در این ایام متهم به سفرهای استانی برای جلب نظر مردم برای انتخابات سال ۱۴۰۰ میشود، اما در سفری که به درخواست نمایندگان بستان آباد و میانه به استان آذرباجان شرقی خواهد داشت، بازدید از پروژه های عمرانی و همچنین شرکت در یک همایش اجتماعی در میانه را بعنوان اهداف این سفر عنوان نموده است. البته میتوان این سفر را نتیجه پیگیری های وحدتی رییس مجمع نمایندگان استان نیز دانست. نماینده ای که در هر مراسمی ذکری از پروژه عمرانی مربوط به حوزه انتخابیه اش که البته به سرنوشت استان نیز مرتبط است به میان می آورد.
وحدتی رییس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی گفته است: لاریجانی بعد از ورود به تبریز ، بلافاصله به بستان آباد خواهد رفت تا پروژه اتصال راه آهن بستان آباد- سراب را افتتاح کند .
همچنین قرار است لاریجانی در این سفر بازدیدی از پروژه راه آهن تبریز- میانه در بستان‌آباد داشته باشد.
اتصال پروژه راه آهن میانه-تبریز به سراب از بستان‌آباد در طول ۷۷ کیلومتر خواهد بود که اعتبار تخصص یافته برای این پروژه ۵۵ میلیارد تومان است.
وحدتی با بیان اینکه پروژه راه آهن بستان‌آباد تا سراب ادامه‌دار بوده و به اردبیل و سپس به قفقاز وصل خواهد شد، افزود: مدت زمان پیش‌بینی شده برای این پروژه سه و نیم سال است بطوری که در بودجه ۹۸ اعتباری برای آن مدنظر گرفته شده است.
وی گفت هر ۱۵ کیلومتر خط آهن بستان‌آباد تا سراب به یک پیمانکار واگذار شده است .
نماینده مردم بستان‌آباد در مجلس خاطرنشان کرد: دیدار مردمی، کلنگ‌زنی برخی پروژه‌های پایین دست نفیلین سینیت سراب، بازدید از شرکت آلومینای سراب، سخنرانی و زیارت مزار شهدا از جمله برنامه‌های رئیس مجلس خواهد بود.
وی افزود: آقای لاریجانی عصر چهارشنبه به تبریز آمده و دیداری با سرمایه‌گذاران استان در استانداری آذربایجان‌شرقی خواهد داشت.
همچنین گفته میشود رحمانی، وزیر صمت قول همراهی را بعد از اتمام جلسه هیات دولت را داده ولی در این سفر معاون وزیر راه و شهرسازی حضور خواهند داشت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز