روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 221
  • بازدید دیروز: 1,407
  • کل بازدید ها: 843,840
لباس‌های فوتبال ساحلی خطای فنی داشت!

مدیر تیم‌های ملی کشورمان گفت: برای کشوری که تیم‌های ملی فوتبالش در عرصه‌های مختلف موفقیت کسب کرده، باید امکانات زیرساختی مناسبی هم وجود داشته باشد.
محمدرضا ساکت در حاشیه مراسم بدرقه تیم فوتبال ساحلی درباره گلایه بازیکنان این تیم نسبت به تفاوت‌هایی که در فوتبال و فوتسال وجود دارد، گفت: به طور مشخص در عرصه بین‌المللی هم این تفاوت‌ها وجود دارد، اما فوتبال ساحلی ما ظرفیت‌های خوبی دارد و فدراسیون تلاش می‌کند تا بهترین شرایط را برای آنها فراهم کند، اما اولین نیاز ما امکانات سخت‌افزاری و زمین مناسب است.
وی در باره اینکه چرا لباس تیم فوتبال ساحلی با برند لباس بزرگسالان متفاوت است، اظهار داشت: قطعاً در شرایط کوتاه‌مدت امکان اینکه برند را تغییر دهیم و حداقل ۶ ماه زمان لازم است تا بتوانیم یک برند بین‌المللی بیاوریم، اما به هر حال این برند از قبل وجود داشته است و برای تیم‌های ملی پایه و تیم ملی فوتبال ساحلی و همچنین تیم ملی فوتسال مشغول به کار است.
مدیر تیم‌های ملی در خصوص اینکه چرا روی این لباس‌ها برچسب چسبانده شده، افزود: برخی از مختصات فنی روی لباس تیم ملی رعایت نشده و این درحالی است که مقررات کنفدراسیون فوتبال آسیا در این باره از قبل اعلام شده بود. از آنجایی که برند تیم ملی از قبل از این ثبت شده بود نمی‌توانستیم آن را تغییر دهیم. برای اینکه جریمه نشویم مجبور شدیم بخشی از خطای فنی این لباس‌ها را بپوشانیم.
وی در پاسخ به این سوال که بابت این کار نگران شکایت نیستید، اظهار داشت: این جزو ویژگی‌های مسابقات است که همان‌طور که گفتم باید رعایت شود.
ساکت در خصوص زمین تمرین تیم ملی بزرگسالان و اینکه احتمال دارد زمین پژوهشگاه صنعت نفت زیر کشت برود،‌ افزود: حتماً زمین پژوهشگاه شرکت نفت و ورزشگاه آزادی با ما همکاری خواهند کرد. اما به هرحال تیم ملی نیاز به چند زمین تمرین باکیفیت دارد. زمین شماره دو ورزشگاه ازادی در حال حاضر در حال بازسازی است و در آذرماه کشت آن انجام می‌شود. البته برای کشوری که در همه عرصه‌ها موفقیت‌هایی کسب کرده باید امکانات زیرساختی خوبی وجود داشته باشد و این مسئله در یک زمان میان‌مدت قابل تأمین خواهد بود.
مدیر تیم‌های ملی تصریح کرد: فقط ورزشگاه پژوهشگاه جوابگو نیست و ما باید بهترین زمین تمرینی را برای تیم ملی فراهم کنیم. خیلی‌ها می‌گفتند زمین شماره یک کیفیت خوبی دارد، اما با نظارتی که انجام شد، مشاهده کردید که وضعیت آن چطور است. این درحالی است که حتی کی‌روش هم این مسئله را گفته بود و دیدید که با اولین باد پاییزی وضعیت زمین دگرگون شد. مطمئناً بعد از اینکه با همکاری شهرداری منطقه ۲۲ وضعیت چمن زمین شماره دو ورزشگاه آزادی مناسب شد، زمین شماره یک را هم یک کار مناسب روی آن انجام خواهیم داد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز