روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 129
  • 702
  • 1,334,330
لبخند زندگی به ۶ اعـــدامی

۵ مرد و یک زن که به اتهام قتل در پرونده‌های جداگانه محکوم به قصاص شده بودند با تلاش واحد صلح و سازش دادسرای جنایی تهران موفق به گرفتن رضایت و مهلت شدند.
زن جوانی که دیروز به اتهام قتل عمد پای چوبه دار رفت، ۲۰ بهمن سال ۸۹ همسرش را با سه ضربه چاقو به قتل رسانده بود.
زن جوان که مرگ همسرش را به پلیس گزارش کرده بود ابتدا مدعی شد همسرش دو روز قبل دست به خودکشی زده است و به خاطر اینکه به دکتر مراجعه نکرده جانش را از دست داده است. اما پزشکی قانونی شواهدی به‌دست آورد که ازقتل قربانی جنایت حکایت داشت.
بدین ترتیب زن جوان به قتل همسرش به خاطر اعتیاد و بد اخلاقی اعتراف کرد.
عامل قتل پس ازمحاکمه در دادگاه به قصاص محکوم شد اما زمانی که پای چوبه دار رفت با تلاش مسئولان واحد صلح وسازش، موفق به جلب رضایت اولیای دم شد ونجات یافت.
مردی که ۴بار پای چوبه دار رفت
دومین فردی که صبح چند روز قبل رضایت گرفت، مهدی نام داشت. پسری که حدود ۱۵ سال قبل ودر پی اختلاف‌های شدید، با ضربات چاقو دامادشان را به قتل رسانده بود. او سال ۸۰ در دادگاه به قصاص محکوم شده وطی این مدت ۴ بار پای چوبه دار رفته بود اما هرباربا اعلام گذشت موقت اولیای دم به زندان بازگردانده شده بود.تا اینکه آخرین بار موفق شد از اولیای دم رضایت بگیرد.
چهار مرد دیگر که آنها نیز هر کدام به اتهام قتل چهار مرد در پرونده‌های جداگانه به خاطر اختلافات مالی و خانوادگی دست به قتل زده بودند نیز با تلاش واحد صلح وسازش دادسرای امور جنایی تهران موفق به جلب رضایت اولیای دم شده ویا مهلت گرفتند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز