روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 54
  • بازدید دیروز: 1,913
  • کل بازدید ها: 528,601
لزومی ندارد طرح اجرای پروژه پیاده‌راه‌سازی خیابان جمهوری را با عجله آغاز کنیم

فرماندار تبریز در گفتگو با خبر نگاران گفت : برای اینکه طرح اجرای پروژه پیاده‌راه‌سازی خیابان جمهوری به تایید صنوف مختلف، اتحادیه‌های صنفی و کسبه بازار هم برسد، با شهرداری هماهنگ کردیم فعلا اجرای طرح آغاز نشود.
شهرتی‌فر ادامه اداد : باید به طور کامل و شفاف اطلاع‌رسانی شود که طرح هیچ‌گونه آسیبی به اقتصاد، کسب و کار و نیز زیبایی شهر و آسایش شهروندان به همراه نخواهد داشت و سپس اجرایی کنیم.
هرچند این طرح مورد بررسی و تاید کارشناسان شهرداری قرار گرفته ولی باید مردم نیز در جریان امر قرار بگیرند تا بتوانند در این‌زمینه اظهار نظر کنند.
فرماندار تبریز خاطرنشان می‌کند: هرچند این طرح مورد بررسی و تاید کارشناسان شهرداری قرار گرفته ولی باید مردم نیز در جریان امر قرار بگیرند تا بتوانند در این‌زمینه اظهار نظر کنند.
وی اضافه می‌کند: از دیگر دلایلی که باعث شد اجرای طراح را به تعویق بیندازیم، این بود که در فصل تابستان مسافران زیادی تبریز را برای مسافرت انتخاب می‌کنند و ما لزومی ندارد که طرح را با عجله در این فصل آغاز کنیم و بهتر است در فرصت مناسبی انجام شود.
شهرتی‌فر در پایان اعلام می‌دارد: ما از تمامی صاحب‌نظران این حوزه اعم از تشکل‌های صنفی و غیرصنفی فعال در بازار، معتمدین اصناف، هیئت امنا، انجمن‌های اسلامی و همینطور پایگاه مقاومت بازار خواسته‌ایم که هرگونه نقطه‌نظرشان را درباره اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی به صورت مکتوب به دبیرخانه طرح یعنی شهرداری منطقه ۸تبریز یا فرمانداری ارائه کنند تا مسئولین امر مطلع گردند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز