روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
لزومی ندارد طرح اجرای پروژه پیاده‌راه‌سازی خیابان جمهوری را با عجله آغاز کنیم

فرماندار تبریز در گفتگو با خبر نگاران گفت : برای اینکه طرح اجرای پروژه پیاده‌راه‌سازی خیابان جمهوری به تایید صنوف مختلف، اتحادیه‌های صنفی و کسبه بازار هم برسد، با شهرداری هماهنگ کردیم فعلا اجرای طرح آغاز نشود.
شهرتی‌فر ادامه اداد : باید به طور کامل و شفاف اطلاع‌رسانی شود که طرح هیچ‌گونه آسیبی به اقتصاد، کسب و کار و نیز زیبایی شهر و آسایش شهروندان به همراه نخواهد داشت و سپس اجرایی کنیم.
هرچند این طرح مورد بررسی و تاید کارشناسان شهرداری قرار گرفته ولی باید مردم نیز در جریان امر قرار بگیرند تا بتوانند در این‌زمینه اظهار نظر کنند.
فرماندار تبریز خاطرنشان می‌کند: هرچند این طرح مورد بررسی و تاید کارشناسان شهرداری قرار گرفته ولی باید مردم نیز در جریان امر قرار بگیرند تا بتوانند در این‌زمینه اظهار نظر کنند.
وی اضافه می‌کند: از دیگر دلایلی که باعث شد اجرای طراح را به تعویق بیندازیم، این بود که در فصل تابستان مسافران زیادی تبریز را برای مسافرت انتخاب می‌کنند و ما لزومی ندارد که طرح را با عجله در این فصل آغاز کنیم و بهتر است در فرصت مناسبی انجام شود.
شهرتی‌فر در پایان اعلام می‌دارد: ما از تمامی صاحب‌نظران این حوزه اعم از تشکل‌های صنفی و غیرصنفی فعال در بازار، معتمدین اصناف، هیئت امنا، انجمن‌های اسلامی و همینطور پایگاه مقاومت بازار خواسته‌ایم که هرگونه نقطه‌نظرشان را درباره اجرای طرح پیاده‌راه خیابان جمهوری اسلامی به صورت مکتوب به دبیرخانه طرح یعنی شهرداری منطقه ۸تبریز یا فرمانداری ارائه کنند تا مسئولین امر مطلع گردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز