روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 165
  • 753
  • 1,437,067
لزوم احداث ایستگاه در منطقه خاوران برای راه‎آهن میانه – تبریز

استاندار آذربایجان‎شرقی بر لزوم احداث ایستگاه در منطقه خاوران و ترمینال مرکزی تبریز برای راه‎آهن میانه- تبریز و عبور مسیر زیرسطحی این راه‎آهن در محدوده داخل شهر تبریز تاکید کرد.
محمدرضا پورمحمدی در نشست بررسی استقرار ایستگاه‌ها و مسیر عبوری راه‎آهن میانه- تبریز از سمت جنوب تبریز، با اشاره به تغییر جهات توسعه و جمعیت شهری تبریز طی دهه‎های گذشته اظهار کرد: لازم است محور دوم راه‌آهن به سرعت پیش رود و این پروژه مهم بالاخره به اتمام برسد.
استاندار آذربایجان‎شرقی افزود: محور کریدور شمال- جنوب از جمله ضروریات کشور به شمار می‌رود و با توجه به اینکه تبریز در مسیر ترانزیت این کریدور قرار دارد همواره نقش محوری در اقتصاد کشور ایفا می‌کند.
محمدرضا پورمحمدی ابراز داشت: استان آذربایجان‌شرقی حدود ۲۷۰ کیلومتر مرز مشترک با سه کشور همسایه دارد و با اتمام پروژه راه‎آهن میانه- تبریز همچنین توسعه دیگر محورهای آن، میتواند موجب رونق روزافزون منطقه شود.
در این جلسه با پیشنهاد استاندار مقرر شد با توجه به ضرورت‎های موجود احداث ایستگاه راه‎آهن در منطقه خاوران و عبور مسیر زیرسطحی آن در محدوده داخلی شهر تبریز مورد بررسی قرار گرفته و در جهت تحقق آن تلاش شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز