روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 612
  • 761
  • 1,435,009
لزوم حمایت همه جانبه از فعالیت تاسیسات گردشگری

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی بر لزوم حمایت همه جانبه از فعالیت تاسیسات گردشگری آذربایجان شرقی تاکید کرد.
نشست کارگروه تخصصی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی به ریاست “جواد رحمتی” معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی و “مرتضی آبدار” مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی با حضور اعضای این کارگروه برگزار شد.
“جواد رحمتی” در این نشست ضمن بررسی مراحل عملیاتی تدوین شده در راستای اهداف بخش های سه گانه این کارگروه، در خصوص تشکیل دو شهرک صنایع دستی در مبادی ورودی تبریز، اظهار کرد: با اخذ پروانه کسب و کار و رفع موانع این پروژه انتظار می‌رود شاهد پیشرفت آن باشیم، در بحث اخذ تسهیلات این پروژه نیز دستگاه‌های ذیربط باید حمایت‌های لازم را در جهت تسریع فعالیت ساخت این پروژه داشته باشند؛ چراکه پروژه‌هایی از این قبیل می‌تواند موجب توسعه امر اشتغال در استان شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه پروژه‌هایی از این قبیل با بهره گیری از ظرفیت های درونی جامعه پیش خواهد رفت، افزود: پروژه شهرک های صنایع‌دستی استان از ظرفیت های جامعه برای فعالیت استفاده می‌کند و از آنجایی‌که در این راستا برای هر یک از نهادهای دولتی نیز ماموریتی تعریف شده است، لذا تمامی دستگاه های ذیربط موظف اند تا هفته آینده تمامی اقدامات اولیه برای احداث این شهرک ها را در محل های “قزیلجه میدان” و “بعثت” را تسریع بخشند.
رحمتی در پایان سخنان خود بر لزوم حمایت از تاسیسات گردشگری استان تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه مشارکت بخش خصوصی به ویژه تاسیسات گردشگری در پیشبرد اهداف توسعه گردشگری استان وهمچنین ایجاد اشتغال پایدار نقش بسزایی دارد، لذا حمایت همه جانبه نهادها و دستگاه های اجرایی از مراکز مذکور امری ضروری است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز