روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 254
  • 351
  • 1,279,787
لزوم مقاوم سازی واحدهای مسکونی در حاشیه های شهر اهر

فرماندار شهرستان اهر بر لزوم مقاوم سازی واحدهای مسکونی در حاشیه های شهر اهر تاکید کرد.
سید محمد عابدی در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان اهر که به صورت مانور دورمیزی و با فرض زلزله ۵/۹ ریشتری برای ارزیابی حضور به موقع رؤسای کارگروه های تخصصی مدیریت بحران و همچنین میزان آمادگی ادارات در زلزله های احتمالی برگزار شد، با اشاره به حادثه خیز بودن شهرستان اهر گفت: پس از زلزله مرداد ۹۱ بسیاری از واحدهای مسکونی در روستاها مقاوم سازی شده اما لازم است نسبت به مقاوم سازی واحدهای مسکونی در حاشیه های شهر اهر نیز برنامه ریزی شود زیرا ممکن است با کمترین زمین لرزه دچار آسیب گردند.
وی ادامه داد: متأسفانه حوادث طبیعی و به خصوص زلزله خبر نمی کنند که لازم است دستگاه های خدمات رسان ضمن تجهیز به امکانات جدید و بیشتر و کنترل دوره ای، هرلحظه آماده باشند تا با مدیریت بهتر در حوادث در امدادرسانی مشکلی به وجود نیاید.
فرماندار شهرستان اهر خاطر نشان کرد: ممکن است حوادث در فصول سرد سال به وقوع بپیوندند که لازم است برنامه ریزی های لازم به منظور آماده سازی مدارس و سالن های سرپوشیده جهت اسکان اضطراری حادثه دیدگان انجام شود.
عابدی از رؤسای کارگروه های تخصصی مدیریت بحران شهرستان اهر خواست در هنگام حادثه به جای حضور در محل حادثه به همراه جانشین برای مدیریت بهتر در فرمانداری حضور یابند و امدادرسانی از سوی عوامل امر انجام شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز