روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,265
  • 1,097
  • 1,390,430
لزوم نهادینه شدن فرهنگ پرداخت مالیات در جامعه

لزوم نهادینه شدن فرهنگ پرداخت مالیات در جامعه

مدیرکل صداوسیمای آذربایجان شرقی بر لزوم تلاش همه نهادها و سازمان ها برای نهادینه شدن فرهنگ پرداخت مالیات در جامعه تاکید کرد.
دیدار مدیرکل صداوسیمای آذربایجان شرقی با مدیر کل امور مالیاتی استان در حالی صورت گرفت که تاکید بر لزوم نهادینه شدن فرهنگ پرداخت مالیات در جامعه با توجه به سهم ۸۵ درصدی این منابع در تامین درآمدهای استان از مهمترین موضوعات مطرح شده در این دیدار بود.
مدیرکل صداوسیمای آذربایجان شرقی در این دیدار با اشاره به نقش و اهمیت پرداخت مالیات در توسعه اقتصادی کشور اظهار داشت: فرهنگ پرداخت مالیات در جامعه باید به صورت کامل توسط همه نهادها و سازمان ها پایه ریزی و نهادینه شود.
محسن لطیفی در ادامه سخنان خود گفت: مالیات یکی ازابزارهای حکومتی دولت است و عموم مردم باید خود را ملزم به پرداخت مالیات بدانند.
مدیرکل شبکه استانی سهند افزود: فرهنگ سازی مالیاتی باید به گونه ای باشد که مردم گرایش مثبتی به پرداخت مالیات داشته باشند و داوطلبانه در این امرمشارکت کنند.
وی خاطرنشان کرد: برخورد صادقانه با مردم موجب جلب رضایت و مشارکت آنها   می شود و تعامل سازنده با مودیان در افزایش درآمدهای مالیاتی موثر خواهد بود.
لطیفی در این دیدار به همکاری رسانه ملی با اداره کل امور مالیاتی نیزاشاره کرد و گفت: هر سال همزمان با هفته ترویج فرهنگ مالیاتی، برنامه های متنوعی با موضوع مالیات در معاونت های خبر، تولید سیما و تولید صدای مرکز تهیه و پخش می شود و این همکاری در طول ایام سال نیز ادامه خواهد داشت.
بیش از ۸۵  درصد درآمدهای آذربایجان شرقی از محل وصول مالیات تامین می شود
مدیر کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی نیز در این دیدار ضمن تشکر از همکاری سازنده رسانه ملی با نظام مالیاتی، به اهمیت وصـول مالـیات اشـاره کرد و گـفت: بیش از ۸۵  درصد از درآمدهای استان از محل وصول مالیات تامین می شود و اضافه وصول مالیات استانی نیز در طرح های عمرانی استان هزینه می شود.
غلامرضا شریفی به اجرای طرح جامع مالیاتی در استان اشاره کرد و افزود: این طرح یکی از مهم ترین اولویت های اقتصادی کشور می باشد و با اجرای آن شاهد شفاف سازی و عدالت مالیاتی در وصول مالیات خواهیم بود.
مدیرکل امورمالیاتی آذربایجان شرقی در بخش پایانی سخنان خود تصریح کرد: نقش رسانه ملی در اطلاع رسانی همگانی غیرقابل انکار است و رسانه ملی می تواند در آگاه کردن مردم نسبت به مسایل مالیاتی نقش بسزایی ایفا کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز