روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,018
  • بازدید دیروز: 1,264
  • کل بازدید ها: 843,230
لزوم همراهی اتاق بازرگانی تبریز در اتصال راه آهن جمهوری آذربایجان به ایران

لزوم همراهی اتاق بازرگانی تبریز در اتصال راه آهن جمهوری آذربایجان به ایران

نماینــده مــردم تبریــز در مجلس شــورای اســلامی بر لــزوم همراهی اتــاق بازرگانی تبریــز در اتصــال راه آهــن جمهــوری آذربایجــان بــه ایــران در منطقــه قلی بیگلو تاکید کرد. علیرضــا بیمقــدار در بیســت و پنجمیــن جلســه شــورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصــی اســتان در تبریز اظهار داشــت: تقاضا داریــم اتاق اعلام آمادگــی کند که ۳۰ میلیــون دلار هزینه این پل ارتباطی را از طریق مناطق آزاد و … تامین کند. وی افــزود: این پــل موجب تســهیل نقل و انتقــال ۶ هزار تن کاال و یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر مسافر میشود. نماینــده مــردم تبریــز در مجلس شــورای اسـلـامی اضافه کرد: در ایــن زمینه اجرایی کردن طــرح خط آهــن جلفــا ـ اصالندوز و مطالعــات خط آهــن تبریــز ـ کلیبر ـ قلی بیگلو در دستور کار است تا زمینه صادرات کالاهای ایرانی به کشــورهای اروپایی مهیا شود. بیمقــدار در پایــان توضیــح داد: فــروش مجموعــه مــس ســونگون بــه میــزان ۳۰۰ هزار تن کنســتانتره است و کارگران و مردم منطقه از کمترین بهره برخوردار هســتند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز