روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 275
  • بازدید دیروز: 1,407
  • کل بازدید ها: 843,894
لزوم ورود انجمن خیرین مسکن ساز به کارهای عملیاتی

رئیس هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز و مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی بر لزوم ورود این انجمن به کارهای عملیاتی و حضور پررنگ تر در جوامع اسلامی تاکید کرد.
حافظ باباپور در حاشیه مراسم معارفه مدیرعامل جدید انجمن خیرین مسکن ساز آذربایجان شرقی اظهار داشت: کار انجمن خیرین مسکن ساز با سایر انجمن ها تفاوت دارد و باید این مهم در کلیه امور مورد توجه اعضا قرار گیرد.
وی در ادامه به موضوع تشکیل کار گروها و کمیته های انجمن خیرین مسکن ساز آذربایجان شرقی اشاره و تصریح کرد: بدلیل محدودیت نیروی انسانی مستخدم در انجمن از اعضای هیئت مدیره انتظار مساعدت و همراهی بیشتری در خصوص این موارد وجود دارد.
مدیر کل بنیاد مسکن آذربایجان شرقی همچنین بر لزوم توجه جدی به بحث تبلیغات و استفاده از تریبون های مختلف برای انعکاس اقدامات انجمن و جذب اعضا و منابع بیشتر تاکید کرد و گفت: انجمن باید به کارهای عملیاتی وارد شده و به ویژه در جوامع اسلامی حضور پررنگ تری داشته باشد.
گفتنی است انجمن خیرین مسکن ساز آذربایجان شرقی از زمان تاسیس تا کنون یکهزار و پنج واحد مسکونی با مشارکت خیرین احداث و به متقاضیان واجد الشرایط واقشار کم درآمد واگذار کرده است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز