روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 572
  • 721
  • 1,335,494
لزوم پرداختن رسانه‌ها به فرهنگ دینی

در دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی بر ضرورت پرداختن رسانه‌ها به فرهنگ دینی تاکید شد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی اظهار کرد: میان تبلیغ و رسانه سنخیتی وجود دارد که ما باید به این رابطه و سنخیت به عنوان پتانسیل توجه کنیم.وی ادامه داد: رسانه‌ها پتانسیل‌های بالقوه‌ای هستند که می‌توان به وسیله‌ آن‌ها در مورد تبلیغ فرهنگ دینی و اسلامی گام‌های محکم و مهمی برداشت.
دکتر سید شهاب الدین حسینی خاطرنشان کرد: چیزی که در رسانه‌ها مشاهده می‌شود انتقال و اطلاع‌رسانی اخبار روزمره است اما قطعا می‌توان در کنار این اخبار مباحث روز دینی را نیز برای مخاطبان ارائه کرد.
وی همچنین از ضرورت تبلیغ دینی در شبکه ها و رسانه‌های مجازی خبر داد و اعلام داشت: در کشور ما میلیون‌ها کاربر فضای مجازی و شبکه های اجتماعی وجود دارد ولی استفاده بهینه‌ای از آن‌ها نمی‌شود و به نظر می‌رسد ضرورت دارد که روی موضوعات فرهنگ دینی در شبکات اجتماعی بیشتر کار کنیم.
وی در پایان گفت: اگر یک‌سوم خبرنگاران استان ما با حوزه دین پیوند بخورند و در این عرصه فعالیت‌های ویژه‌ای انجام دهند، قطعا شاهد بازخوردهای مثبت آن در جامعه خواهیم بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز