روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
لزوم گسترش فعالیتهای رسانه ای مدیریت شهری

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه تبریز گفت: کارهای بزرگ و ارزشمندی در شهر تبریز صورت گرفته است که از مبادی اطلاع رسانی و روابط عمومی باید به صورت گسترده در اختیار شهروندان تبریزی قرار گیرد.
به گزارش شهریار، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم در آیین رونمایی از آخرین محصولات رسانه‌ای اداره‌کل روابط‌عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز افزود: روابط عمومی باید ارتباط مردم و مجموعه شهرداری را بیشتر کند یعنی خدمات ارزشمند نهاد شهرداری را به خوبی در جامعه منتشر کند.
وی با تاکید بر لزوم گسترش فعالیتهای رسانه ای مدیریت شهری جهت معرفی هر چه بهتر فعالیت های ارزشمند شهرداری ،افزود: به نظرم بخاطر این که مردم عزیز،دوست داشتنی و مهربان تبریز از خدمات شهرداری بیشتر آشنا شوند هم فعالیت های روابط عمومی مهم است و هم فعالیت های رسانه ای و اطلاع رسانی گسترده ، لازم است روابط عمومی روز به روز فعالیتش را گسترده تر کند تا مردم اقدامات شایسته شهرداری بیشتر آشنا شوند.
وی با اشاره به اهمیت شناساندن تبریز در عرصه های بین المللی و داخلی بر لزوم گسترش فعالیتهای رسانه ای شهرداری تبریز در آستانه ۲۰۱۸ تاکید کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز