روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 253
  • 351
  • 1,279,786
لوکس‌ترین آسمان‌خراش پاریس را بشناسیم

برج بیوکلماتیک، برجی با عملکرد اداری به وسیله گروه معماران ” یو ان” وبه شکل طرحی نوین جهت تجمیع عملکردهای غیر مرتبط در منطقه ” لسی لس مولینکس ” در شهرپاریس طراحی شده است. برای یافتن بهترین موقعیت مکانی در آن ، مطالعاتی شکل گرفت و نتیجه آن شکلی ساده و موثر بود که میبینید.
طرح اصلی ساختمان بوسیله‌ی برنامه ریزی هوشمند، با بکار گیری نرم افزارهای مختلفی بهینه سازی شد. از آنجا که طراحان این ساختمان از گروه معماران “یو ان”هستند، تمامی بخش های طرح بر ۳ اصل بنا نهاده شده است:
پایداری غیر فعال ، پایداری فعال و پایداری جمعی
عامل مهم دیگر برای تضمین شرایط ایده آل ساختمان وبه موازات پایداری آن،قابلیت تطبیق با محیط می باشد. طبقه همکف و توزیع عمودی عملکردها درآن به روشی طراحی شد که این امکان را در اختیار قرار دهد تا بخش‌های مختلف آن از یکدیگر قابل تشخیص باشند. نما در این ساختمان مانند پوسته ای عمل می کند که تمامی عوامل کلیدی پایداری در ساختمان های بلند مرتبه را در خود دارا می باشد. ایده تهویه طبیعی در حد فاصل ارتفاع طبقات ۱ تا ۴ ،امکان افزایش دما در نمای دوجداره را به حد اقل میرساند و به وسلیه آن به سیستم این امکان را می دهد تا بالاترین بازدهی را در تمامی فصول ارائه دهد.این ساختمان برتری خود را نسبت به دیگر بناها در ترکیب محیط کار و فضای استراحت و مرکزیت کارهای گروهی نشان داده و همچنین توانسته با ساخت نمایی دوجداره و فضای سبز در کنار هم محیطی پویا و دلچسب خلق کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز