روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 198
  • 801
  • 1,047,244
لکه گیری معابر و گذرهای سطح حوزه ی شهرداری منطقه۹

در راستای خدمت رسانی به مردم و بهبود تردد شهروندان، عملیات ترمیم و لکه گیری آسفالت در معابر اصلی و فرعی سطح منطقه توسط نیروهای عمرانی و خدماتی منطقه اجرا می شود.
به گزارش شهریارنیوز به نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه۹ ، عملیات لکه گیری معابر و گذرهای سطح حوزه ی شهرداری منطقه۹، با بسیج اکیپ های خدماتی و با نظارت کارشناسان عمرانی منطقه در حال اجراست.
نسیانی شهردارمنطقه۹ با اعلام این خبر افزود: از ابتدای امسال، عملیات آسفالت ریزی و لکه گیری در معابر و مسیرها ادامه دارد و روند اجرای فعالیت های عمرانی، با رویکرد تحقق اهداف مدیریت شهری و اجرای تعهدات، در راستای تأمین رفاه و آسایش و جلب رضایت مندی شهروندان می باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: نگهداری، ترمیم بموقع و سریع آسفالت، مانع از تحمیل هزینه های مجدد در بسیاری از موارد به شهرداری است و در راستای بهبود و ارتقای کیفیت آسفالت معابر، ترمیم نوارهای حفاری، لکه گیری و مرمت روکش آسفالت معابر، با اولویت بندی معابر اصلی و شریانی، در سطح حوزه ی شهرداری منطقه ۹ تبریز در حال اجراست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز