روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 20
  • 654
  • 999,222
لیست خروجی شفر را منصوریان جذب می کند؟!

با حضور علیرضا منصوریان در ذوب آهن پیش بینی می‌شود سه بازیکن استقلال به اصفهان منتقل شوند.
علیرضا منصوریان به لیگ برتر برگشت و بعد از یک سال دوباره مربیگری یک تیم لیگ برتری را برعهده گرفت. حضور او در ذوب‌آهن را می‌شود از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار داد که یکی از آنها نقل و انتقالات پیش رو است.
استقلالی‌ها برای نیم‌فصل قصد خانه تکانی و ۶، ۵ جابه‌جایی در لیست خودشان را دارند. جابر انصاری، میلاد زکی پور و محمد دانشگر از جمله نفراتی هستند که احتمالا در لیست خروجی شفر قرار می‌گیرند.
این بازیکنان در نفت تهران یا استقلال شاگرد منصوریان بودند و او به بازی آنها علاقه‌مند است. با این شرایط بعید نیست این بازیکنان در نیم‌فصل دوم به ذوب‌آهن بروند و دوباره شاگرد منصوریان شوند.
البته باید دید سرمربی جدید ذوب‌آهن برای تقویت تیمش در چه پست‌هایی به بازیکن جدید نیاز دارد. اما حضور او نقل و انتقالات نیم‌فصل را جذاب‌تر می‌کند و قطعا بازار شایعات حسابی داغ خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز